Компенсація 9,5 тис. грн за кожне дерево. Мешканець Київщини отримав вирок за незаконну рубку лісу

Автор: Галина Ворона
13:34 05.08

Мешканець Київщини, якого суд визнав винним у незаконній порубці лісових насаджень, повинен відшкодувати державі заподіяну шкоду. Крім цього, на нього чекає позбавлення волі з іспитовим терміном.

Компенсація 9,5 тис. грн за кожне дерево. Мешканець Київщини отримав вирок за незаконну рубку лісу

Як розповіли у прокуратурі Київщини, у суді прокурори довели, що чоловік організував незаконну господарську діяльність з порубки та подальшого продажу деревини через мережу інтернет.

До незаконної діяльності він залучив двох осіб, яких запевнив у наявності в нього всіх необхідних дозвільних документів на порубку лісових насаджень, хоча фактично їх не мав.

Відтак, без передбаченого законом дозволу вони здійснили порубку 61 дерева у лісі в межах Таращанської територіальної громади Білоцерківського району, що спричинило шкоду природному середовищу на суму понад 580 тис грн.

Незаконно зрубані ясені, клени та дуби розпиляли на колоди та перевезли до місця проживання обвинуваченого для подальшої реалізації.

За рішенням суду чоловік має відшкодувати державі 580 тис. грн за заподіяну навколишньому природному середовищу шкоду. Крім того, йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

Нагадаємо, нещодавно у Голосіївському парку також виявили незаконну рубку дерев.

Великий Київ у Google News

підписатися