Компанія Венетомед розказала про захисний спецодяг українського виробництва для лікарів

11:56 17.08

В 2020 році, в зв’язку з пандемією коронавірусу, левова частка бюджету України, виділеного на медичні гарантії населенню, була витрачена на захисні засоби захисту для медичних працівників та лікарів. У відповідь на потреби часу українська компанія «Венето», відома своїми якісними ортопедичними матрацами, віддала частку виробництва під створення захисного спецодягу для лікарів та працівників медицини.

Компанія Венетомед розказала про захисний спецодяг українського виробництва для лікарів

Історія захисного одягу Венетомед

Спочатку компанія почала відшивати захисні маски для свого персоналу, якого в компанії працює більше 500 осіб. Але, оцінивши свої потужності та можливості виробництва, дуже швидко змогла запропонувати пошиття спеціального захисного одягу під брендом Venetomed для потреб країни.

Сьогодні компанія виробляє захисний спеціальний одяг для медичних працівників та лабораторій, який відповідає ДСТУ EN 14126:2008 — вітчизняній сертифікації за специфікацією «Одяг захисний. Захист від інфекційних агентів».

В каталозі компанії є наступні найменування:

  • захисні комбінезони одноразового використання;
  • захисні комбінезони багаторазового використання;
  • захисні екрани та маски;
  • захисні халати;
  • бахіли;
  • шапочки.

Сертифікований одяг підходить як медичним працівникам, так і працівникам лабораторій, для яких найважливішою є герметичність, а також для служб надзвичайних ситуацій, промислових цехів, складських та сільгоспоприміщень. З асортиментом та умовами закупівлі захисних костюмів можна ознайомитись більш детально за посиланням.

Матеріали та технології

Захисний одяг, який виробляє компанія, створений із сучасних матеріалів, які водночас є легкими та такими, що дихають, в той же час міцними та здатними захищати від вірусів, розмір яких не більше 1 мікрону. Для пошиття захисного одягу компанія Венетомед використовує:

  • медичний ламінований Span Bel, який є водовідштовхуючим та дозволяє використовувати одяг багато разів, матеріал витримує температуру стерилізації до +130С;
  • медиспан, ще один інноваційний матеріал, який не перевищує за товщиною 0,2 dtex, а також який можна зшивати шляхом ультразвуковой спайки без голки та проколів;
  • тришаровий SMS, який поєднує два зовнішніх шара спанбонда, між якими розташований мелтблаун, що підвищує герметичність та антибактеріальні властивості матеріалу, не впливаючи на товщину готового одягу.

На сайті Венетомед можно більш детально ознайомитись з описами матеріалів та технологій, які використовує компанія.

Великий Київ у Google News

підписатися