Командувач Сухопутних військ перевірив оборону Києва

Автор: Володимир Хлєбников
15:52 17.03

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський перевірив оборону на північно-західних підступах до столиці. Сирський також є командувачем оборони Києва.

Командувач Сухопутних військ перевірив оборону Києва

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Сухопутних військ ЗСУ.

Вже понад 12 діб ворог без успіху намагається прорвати оборону українських захисників на цьому напрямку. Запеклі бої з російсько-окупаційними військами тут тривають як вдень, так і вночі. Агресор зазнає великих втрат в техніці та живій силі“, – йдеться в повідомленні.

Поспілкувавшись з військовими, генерал-полковник Олександр Сирський відзначив, що “українські захисники готові захищати свою Батьківщину, а підступи до столиці на надійному замку і ворог туди не пройде“.

Бойовий дух наших захисників знаходиться на високому рівні. Ми будемо знищувати ворога при будь-якій можливості. Російські війська відчують всю лють і силу українських захисників“, – відзначив командувач оборони Києва.

Раніше  повідомлялося, що найбільш небезпечними напрямками на Київщині залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів та північ Вишгородського району.

Читайте також: Людей грабують, ґвалтують, розстрілюють. В поліції Київщини наголосили на необхідності евакуації

Великий Київ у Google News

підписатися