Про свої поїздки вона розповідає у своєму Twitter-акаунті.
Овсяннікова пише, що Київ зустрів багатогодинними чергами за бензином, та додала відео.
Також вона каже, що дуже вражена комендантською годиною, називає війну безумством тощо.
Киев встретил нас многочасовыми очередями за бензином. Очень поразил комендантский час. Зловещая тишина, пустые улицы и воющая сирена. До сих пор не удаётся избавиться от ощущения, как возможна война в 21 веке? Хочется плакать от бессилия, почему мы не можем остановить это безумие? pic.twitter.com/7K1BxLMH08
— Marina Ovsyannikova (@newslady19) June 5, 2022
Зауважимо, правоохоронні органи поки що ніяк не коментували приїзд російської журналістки.
Як повідомлялося, раніше фонд “Human Right Foundation” звернувся до ректора КНУ імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова з проханням посприяти зустрічі студентів Інституту журналістики з Мариною Овсянніковою на тему “Сучасні стандарти журналістики як засіб протидії фейкам та пропаганді в інформаційних війнах”. Київський інститут журналістики категорично відмовився зустрічатись із “хорошими руськими” будь-коли.
Довідково. Марина Овсяннікова на початку березня під час прямого ефіру програми “Время” зайшла в студію з плакатом “Ні війні”. Відео фрагменту трансляції було опубліковано на YouTube. Пізніше росіянка звільнилася з пропагандистського каналу.
За даними Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Овсяннікова нині активно використовується в інформаційно-психологічних операціях Росії. Зокрема, вона отримала визнання та кредит довіри на Заході, використовуючи це реноме для просування на західну аудиторію наративу про “необхідність” зняття з РФ санкцій.
Пізніше оргкомітет німецької Премії ЗМІ за свободу (Freiheitspreis der Medien) змінив рішення щодо цьогорічних лавреатів. Нагороджувати редакторку російського пропагандистського “Первого канала” Марину Овсяннікову німці передумали.
Читайте також: Розправа над журналістом під час війни від “Слуг” – Бутусов звертається до Міноборони та ЗСУ