Відео інциденту опублікував член фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович.
“Зніми однострій, не ганьби однострій“, – вимагали нардепи “ЄС” від колишнього “слуги народу” Шевченка, який спокійно сидів на своєму місці під час пленарного засідання Ради
Після натиску кількох опозиціонерів одіозний депутат просто у залі зняв куртку і залишився у футболці захисного кольору. Втім, це народних обранців не задовольнило, вони вимагали вийти й зняти форму ЗСУ повністю.
“Сидітимеш у трусах“, – сказав Михайло Бондар.
Читайте також: Суд арештував майно колишнього “слуги” Ковальова, якого підозрюють у держзраді
Зрештою Шевченко вийшов із зали, причому через двері президії Верховної Ради.
“Сеанс екзорцизму під куполом Ради, або білоруська ДРГ в парламенті. Разом із колегами з “Європейської Солідарності” вигнали із зали засідань ВРУ ватника і фаната самозванця Лукашенка Євгенія Шевченка, який посмів одягнути на себе однострій ЗСУ. Не дозволимо ганьбити честі справжніх захисників України!” – прокоментував ситуацію В’ятрович.
Примітно й те, що представники інших фракцій, зокрема “Слуги народу”, промовчали щодо дій Шевченка. Більш того, коли він йшов із зали, кілька “слуг” фактично охороняли його. Так, на відео у “ролі” охоронця можна помітити впливового “слугу” Сергія Іонушаса.
Співголова “ЄС” Ірина Геращенко закликала голову ВРУ Руслана Стефанчука, який, до речі, також ходить на засідання у камуфльованому костюмі, заборонити депутатам одягати військовий однострій.
Коментарів самого винуватця скандалу поки не надходило.
Як відомо, свого часу Євген Шевченко підтримав затримання у Мінську колишнього головного редактора опозиційного білоруського Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича. Також він неодноразово зустрічався із самопроголошеним президентом РБ Олександром Лукашенком. Наприкінці травня 2021 року його виключили зі складу провладної фракції “Слуга народу”.
Читайте також: Венедіктову замінить фігурант “Миротворця” і “друг Татарова”. Що відомо про Олексія Симоненка
Довідково. З 2019 року в Україні заборонено носіння військової форми зі знаками розрізнення військовослужбовців, особами, які не мають на те права. За вчинення такого адміністративного порушення передбачено штраф від 2550 до 3400 гривень з конфіскацією такого одягу.
В умовах воєнного часу депутати вирішили піти далі та заборонити носіння цивільними навіть схожого на військову форму одягу. Відповідний законопроєкт ще у квітні зареєстрував народний депутат фракції “Батьківщина” Сергій Власенко.