Коли злетять ціни на маршрутки: стала відома дата

Автор: Любава Лисичкіна
20:54 28.01

Кияни стурбовані питанням підвищення вартості проїзду в наземному громадському транспорті. Маршрутні таксі є одним з основних видів транспорту для більшості містян, особливо, для мешканців віддалених від станцій метро мікрорайонів.

Коли злетять ціни на маршрутки: стала відома дата

 Як повідомив глава “Асоціація перевізників Києва та Київської області”  Ігор Мойсеєнко сайту “Сьогодні”, столичні маршрутки поки не готують подорожчання проїзду.

 За його словами, поки вартість проїзду в київських маршрутках дорожчати не буде, як би не було складно перевізникам , і  до 1 березня в Києві ніхто піднімати вартість проїзду в столичних маршрутках непланує.

“Ми розуміємо, що від локдауну постраждали всі сфери економіки, і платоспроможність людей сильно знизилася. Будемо стримувати зростання цін. Ми знаємо, що з лютого дорожчає проїзд у Київській області. У Києві ми поки максимально стримуємо цей процес”, – розповів Мойсеєнко. 

 Нагадаємо,  за 2020 рік проїзд у міському транспорті подорожчав для українців в середньому з 5,1 грн до 5,5 грн.  З усіх регіонів України проїзд у столиці  є найдорожчим.

Крім цього, у Київраді заявили, що очікуваного підвищення вартості проїзду в громадському транспорті не буде. Принаймні в першому кварталі 2021 року ціна на квиток у громадському транспорті залишиться сталою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...