Коли відновиться навчання в школах Києва – коментар Кличка

12:40 20.01

Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста.

Коли відновиться навчання в школах Києва – коментар Кличка

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

Це поліпшить і процес навчання учнів молодших класів, і дозволить їх батькам працювати. Враховуючи, що суворий карантин завершується в кінці цього тижня, Уряд має ухвалити рішення, як далі вчитимуться школярі. Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста”, – наголосив Кличко.

За словами мера, до звичного навчального процесу повернеться початкова школа – з першого до четвертого класу. І мають повернутися за парти учні старших, особливо випускних, класів, аби належно підготуватися до атестації, ЗНО та вступної кампанії в вищі навчальні заклади.

Він зазначив, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, буде застосована змішана система навчання. Коли на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів.

Водночас, столичні садочки продовжують працювати у звичайному режимі. На карантин зачинений один заклад дошкільної освіти – у Шевченківському районі. Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 39 груп у 36 садках. Наповненість дітей у дитячих садочках Києва – понад 40%.

Нагадаємо, раніше у Міносвіти розповіли чи повернуться учні випускних класів до повноформатного навчання.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...