Коли відновлять роботу школи і садочки – дата

Автор: Галина Ворона
17:47 12.02

За прогнозами синоптиків, рясні снігопади в Києві припиняться, і на зміну їм прийде морозна погода. Комунальні служби за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, тож місто повернеться до звичного ритму життя, а учні – до школи.

Коли відновлять роботу школи і садочки – дата

Як повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, із 15 лютого всі школи та садочки відновлюють роботу у звичайному режимі.

За його словами, комунальні служби підготували будівлі садочків і шкіл, перевіривши в першу чергу на підключення тепла, бо за прогнозами температура вдень має впасти подекуди до мінус 15.

Ми стежимо за ситуацією і в разі потреби будемо приймати оперативні рішення, але зараз жодних передумов немає, і абсолютно всі заклади освіти відчинять свої двері в понеділок”, – сказав Валентин Мондриївський.

Він також нагадав, що в столиці проводиться щоденний моніторинг відвідування шкіл та садочків, а також ситуації із захворюваністю на коронавірус. Усі заклади освіти мають чіткі рекомендації щодо послідовності дій у разі зараження учнів та персоналу на COVID-19.

Нагадаємо, у столиці через негоду зачинили школи та садочки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...