Коли відкриється головна сцена Київської оперети: дата

Автор: Тетяна Сененко
17:59 22.03

Особливо болісно теперішній карантин ударив по одному з найпопулярніших театрів столиці – Київському Національному театру оперети. Чимало столичних театрів поки очікує, аби не наражати на небезпеку людей на час творчого процесу. Правда, плани на відновлення репетицій (з необхідних соціально-санітарних норм, передбачених рішенням Комісії), звісно, є у багатьох київських театрів, виходячи з ситуації в окремому колективі та відповідно до персонального рішення керівника культурного закладу.

Коли відкриється головна сцена Київської оперети: дата

До Міжнародного дня театру (27 березня) Оперета мала сподівання запросити своїх фанатів в оновлену після реставрації велику глядацьку залу, яку вже попередньо образно називають «наш київський театральний Версаль», завдяки вишуканій та віртуозній роботі майстрів-реставраторів, котрі перетворили простір старовинного театру на вулиці Великій Васильківській на справжній європейський палац мистецтв.

Планував Театр оперети представити найближчим часом і премʼєру мюзиклу «Доріан Ґрей» за мотивами популярного твору Оскара Вайльда. Готували також великий гала-концерт для своїх шанувальників. Богдан Струтинський, художній керівник театру, народний артист України, у коментарі Главкому” прокоментував ситуацію.

«Відкриття головної сцени Київського національного академічного театру оперети заплановане на 15 квітня. А з 30 березня, з дотриманням необхідних соціально-санітарних норм, маємо наміри відновити і репетиції мюзиклу «Доріан Ґрей», прем’єра якого запланована на 18 квітня. Також, сподіваємося, на початку квітня будуть проходити і репетиції святкового гала-концерту з нагоди відкриття головної сцени, а також триватимуть репетиції поточного репертуару. Все це, підкреслюю, виключно за суворих умов дотримання соціально-санітарних норм на період карантину», – сказав він.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...