Коли стартує пляжний сезон у столиці – дата

09:37 21.05

Початок пляжного сезону у столиці запланований на 1 червня, але за умови послаблення карантинних обмежень та відповідного рішення Уряду та КМДА.

Коли стартує пляжний сезон у столиці – дата

Про це розповів директор з утримання прибережної інфраструктури КП «Плесо» Костянтин Пігуля в ефірі ТРК “Київ”.

За попередніми домовленостями початок купального сезону в Києві плануємо десь на 1 червня. Пляжі майже готові, очікуємо перевірки Держпродспоживслужби та ДСНС. Якщо карантин знімається або послаблюється, то це буде 1 червня, а якщо ні, і подовжується, то ми однозначно будемо проводити робочі наради і переносити відкриття пляжного сезону”, — сказав Пігуля.

За його словами, вони були готові відкривати пляжний сезон ще 15 травня, якби не карантин.  Загалом у столиці визначено 14 пляжів, на яких дозволений відпочинок з купанням та 18 зон відпочинку.

1 червня ми плануємо 5-7 пляжів відкрити, потім інші. Щоб ви розуміли, обстежити всі пляжі одночасно неможливо. Тобто, ми обстежимо пляжі з блакитними прапорами, яких у нас 8 в цьому році, спершу їх відкриємо, а потім інші пляжі на наступний тиждень”, — додав Пігуля.

Зазначається, що на пляжах вже провели обробку проти кліщів, а також дезінфекцію лавок та місць для переодягання.

загрузка...

Читайте також: Як вберегти себе від кліщів – 6 порад МОЗ

На відео після 25 хвилини:

Читайте також: Купання, рибалка та коронавірус. Що потрібно знати перед відкриттям пляжного сезону

Нагадаємо, любителі пляжного відпочинку зможуть цьогоріч позасмагати та покупатись у морі чи річці, адже МОЗ дозволить пляжам працювати в цьому сезоні. Морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби.

Як повідомлялося раніше, пляж “Троєщина” стане ще кращим: що з’явиться.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...