Коли прокладуть лінії швидкісного трамвая до центра Києва

Автор: Марія Супрун
19:26 10.05

Столична влада може почати будівництво лінії Правобережного швидкісного трамвая від вулиці Старовокзальної до Палацу спорту з середини 2022 року, а завершити можуть до кінця 2023.

Коли прокладуть лінії швидкісного трамвая до центра Києва

Про це розповів заступник міністра фінансів Олександр Кава в інтерв’ю агентству “Інтерфакс – Україна“.

У квітні ми отримали згоду від Світового банку на фінансування проекту. Сподіваюся, до кінця року у міської влади буде готова проектна документація, і угода зі Світовим банком про фінансування нової лінії трамвая. Будівництво, за оптимістичним сценарієм, може початися в середині 2022 року. Такий об’єкт можна побудувати за півтора року“, – сказав Кава.

Він додав, що зараз київська влада готує техніко-економічне обґрунтування і проектну документацію для продовження лінії Правобережного швидкісного трамвая в центр столиці. За словами Кави, новий пакет документів для Світового банку та отримання кредиту вже готовий.

Для мене особисто це дуже важливий проект, оскільки розмови про відновлення трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до Палацу спорту велися роками, проте нарешті він зрушив з місця“, – додав Кава.

Нагадаємо, за словами заступника голови КМДА Олександра Густелева, вже оголошено відкриті торги на розробку проектної документації будівництва трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до станції метро «Палац спорту» з заїздом на Вокзальну площу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...