Коли ми разом: в Києві відкрили фотовиставку до Дня батька (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:21 17.06

У будівлі КМДА відкрито фотовиставку «Коли ми разом», яка присвячена Дню батька та спрямована на підвищення іміджу відповідального татівства.

Коли ми разом: в Києві відкрили фотовиставку до Дня батька (ФОТО)

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Фотопроект «Коли ми разом» – це 8 історій та 16 фотографій відповідальних татів та дідуся, які, незважаючи на свою зайнятість, все одно знаходять можливість провести час зі своїми дітьми та піклуються про них на рівних з мамою.

На фото зображено розпорядок дня, який може бути наповнений неймовірно зворушливими моментами ‒ гра в футбол, цікаве дозвілля, спільні хобі. Саме ці моменти допомагають чоловікам підтримувати здорові стосунки в парі та мати емоційно теплий зв’язок із дітьми протягом усього життя.

«За кілька днів в Україні відзначатимуть День батька (20 червня), до святкування якого в Києві вже 6 років активно залучаються столичні родини. Це дуже важливий день, адже одне з досліджень про відповідальне батьківство показує, що понад 70% літніх чоловіків найбільше шкодують про те, що замало уваги приділяли своїм дітям. Стереотипи про татівство потрібно змінювати і саме задля цього ми спільно з Фондом народонаселення створили унікальний фотопроект «Коли ми разом»», – зазначила Хонда.

У фотопроєкті взяли участь перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, заступник міського голови ‒ секретар Київради Володимир Бондаренко, директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий, голова Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації Ярослав Лагута, голова Святошинської районної м. Києві державної адміністрації Сергій Павловський, начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра, керівник Київського міського центру надання допомоги учасникам АТО Георгій Кунах.

Нагадаємо, на День батька у Києві влаштують велике сімейне свято.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...