Кохання буває різне, але “фіалкове” – то свято. Киян запрошують насолодитися квітами

Автор: Любава Лисичкіна
20:11 10.02

Київський клуб колекціонерів геснерієвих «Студія фіалки» відкриває сезон після карантину. Любителів квітів запрошують на першу святкову виставку цього року.

Кохання буває різне, але “фіалкове” – то свято. Киян запрошують насолодитися квітами
Про подію  стало відомо зі сторінки Національного науково-природничого музею НАН України у Facebook.
 

Виставка квітів “Фіалкове кохання” пройде  12-14 лютого.  Колекціонерами клубу буде представлено багато сортів кімнатних фіалок. Також будуть і інші кімнатні рослини, а саме стрептокарпуси, примуліни (хіріти), декоративно-листяні бегонії, кампанули, ахіменеси, традесканції.

Крім споглядання відвідувачі виставки зможуть придбати квіти та отримати кваліфіковану інформацію, поради щодо вирощування рослин. Відомо, що фіалки розмножуються насінням, розетками та листом. Насіннєвий спосіб практично не використовується в силу своєї складності, а також через те, що в результаті квітка втратить сортові ознаки.  

Організатори додають, що у виставці прийматимуть участь   українські селекціонери Дмитро Денисенко (фіалки Dn-) та Дмитро Демченко (стрептокарпуси Dem-)
 
Виставка працюватиме з 11.00 до 18.00 (вхід тільки в масках до 17:30). Захід відбуватиметься  з дотриманням карантинних обмежень,  тому буде контролюватися кількість можливих відвідувачів згідно площі приміщення. Вхід  – безкоштовний. 
 
До слова, з 2 по 14 лютого триває  виставка  на Лівому березі столиці, у приміщенні водолікарні на вул. Попудренка, 34.

Великий Київ у Google News

підписатися