Кого ховали біля Верховної Ради і до чого тут Шмигаль та Сорос?

Автор: Марія Супрун
15:20 16.12.2021

Тисячі Соросов та Шмигалів протестували проти підвищення тарифів.

Кого ховали біля Верховної Ради і до чого тут Шмигаль та Сорос?

Сьогодні, об 11:00, у Києві біля будівель Верховної Ради та Кабінету Міністрів України розпочалася акція протесту “Міжнародний валютний фонд – геноцид України”. 

Близько 3000 осіб беруть участь у мітингу “МВФ – геноцид України”. Протестувальники вимагають негайного припинення співпраці між Україною та МВФ. Одним із головних аргументів проти меморандуму з МВФ учасники акції називають неминуче підвищення тарифів.

Зазначимо, що акцію протесту влаштовано у форматі перформансу. Кілька тисяч людей одягнені в маски із зображенням осіб прем’єр-міністра Дмитра Шмигаля та американського трейдера та фінансиста Джорджа Сороса. Крім цього, процесія мітингувальників пересувається під музичну композицію Шопена “Траурний марш”.

Учасники мітингу вимагають від представників української влади скасувати меморандум із МВФ з метою запобігання підвищенню тарифів для населення.

Варто зазначити, що прем’єр-міністр Д. Шмигаль відмовився вийти до протестувальників.

Нагадаємо, що співпраця між МВФ та Україною розпочалася у 1992 році. Неодноразові кредити від МВФ на підтримку платіжного балансу України на даний момент сумарно становлять прибл. 90 млрд доларів.

Як повідомлялося, вранці 16 грудня біля станції  метро “Арсенальна” учасники акції встановили надувні танки. Сам захід, а також лозунги його учасників викликали роздратування інших містян.

Великий Київ у Google News

підписатися