Книга + добре слово для захисника. У Києві запускають символічну акцію

Автор: Галина Ворона
16:21 21.11.2022

Киянам пропонують долучитись до книжкової акції “Повернись живим”. Її влаштовують для підтримки військових “Сяйво книги” та “Культурний десант”.

Книга + добре слово для захисника. У Києві запускають символічну акцію

Як розповіли в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА, цією акцією киян і гостей міста хочуть заохотити до зв’язку з нашими військовими через літературу та добре слово.

Суть акції полягає у тому, що кожен учасник може придбати книгу для військових та додати туди лист/листівку з добрими словами, побажаннями, своїми враженнями від книги та за бажанням — свої контакти для подальшого листування.

Ми хочемо, щоб в рамках цієї акції будь-яка книга, яку ми передамо нашим бійцям на схід, стала символом того, що суспільство чекає на повернення кожного нашого героя. Ми чекатимемо, що сам боєць поверне прочитану книгу після війни. Це стане своєрідним символом життя та нашої культури, яка рятує навіть у найтемніші часи. Кожен українець, кожен наш боєць — це і культурна зброя також”, – пояснюють свій задум організатори.

Алгоритм проведення акції наступній:

  • людина купує книгу із орієнтовного списку у “Сяйво книги” зі знижкою 20%.
  • вкладає в книгу лист/листівку з добрими словами, побажаннями, своїми враженнями від книги та за бажанням — свої контакти для подальшого листування.
  • “Культурний десант” доставляє отримані книги на схід.
  • за участь та підтримку наших військових книгарня надає знижку у розмірі 10% на наступну вашу покупку.

Збір триває до 30 листопада 2022 року.

Читайте також: «Хочу читати»: стартував збір книг для бібліотеки, зруйнованої окупантами на Київщині

Нагадаємо, під час попередньої книжкової акції киянам пропонували здати на макулатуру російські книжки, щоб підтримати армію.

Великий Київ у Google News

підписатися