КМВА: трагедія у місті – відповідальність мера та голів районів

14:40 01.06.2023

Голова військової адміністрації Києва Сергій Попко заявив, що ніхто не має права знімати з себе відповідальність за загибель цивільних у разі ракетного удару Росії в ніч на 1 червня.

КМВА: трагедія у місті – відповідальність мера та голів районів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила пресслужба КМВА.

За його словами, трагедія із загиблими через зачинене укриття — це відповідальність влади на всіх рівнях, від міського голови до голів районів.

“Тому ніхто – ні я, ні жоден інший керівник вищої чи нижчої ланки в цьому місті не мають права знімати з себе відповідальність до завершення слідчих дій”, — сказав Попко.

Він зазначив, що завдання про підготовку укриттів ставилося неодноразово, а правоохоронці розслідують, чи було воно виконано.

“Що спричинило трагедію — закриті двері входу до поліклініки, де розташоване укриття або фатальний збіг обставин і люди просто не встигли добігти — відповіді на це питання дасть слідство. За підсумками якого мають бути покарані”, — заявив глава КМВА.

Чиновник наголосив, що глави районних адміністрацій отримали вказівку забезпечити роботу укриттів цілодобово та попередити балансоутримувачів про відповідальність за недопуск громадян у сховища. 

Нагадаємо, російські війська в ніч проти 1 червня завдали чергового ракетного обстрілу по Києву, запустивши ракети “Іскандер”. Усі ракети були збиті, однак їхні уламки вбили людей та завдали руйнувань. Загинула 33-річна жінка та 34-річна мама з 9-річною донькою. Пошкоджені житлові будинки, нежитлові будівлі, автомобілі та поліклініка.

Великий Київ у Google News

підписатися