КМДА вимагає зупинити будівельні роботи в будівлі на Андріївському узвозі

Автор: Марина Максенко
17:38 14.09.2022

Департамент охорони культурної спадщини Київської міськдержадміністрації направив власнику будівлі на Андріївському узвозі, 26 припис з вимогою зупинити не погоджені з відомством демонтажні та будівельні роботи

КМДА вимагає зупинити будівельні роботи в будівлі на Андріївському узвозі
Світлодіодне освітлення

Про повідомили у департаменті на запит агенції “Інтерфакс-Україна”.

“За результатами перевірки системи електронного документообігу департаменту встановлено, що станом на 12 вересня науково-проєктна та/або проєктна документація про проведення робіт за адресою вул. Андріївський узвіз, 26 у департаменті не погоджувалась, дозвіл на проведення цих робіт не видавався”, – йдеться у повідомленні.

Представники департаменту підтвердили проведення демонтажних робіт на об’єкті під час перевірки. За їхніми даними, частину головного фасаду в межах першого та другого поверхів демонтовано, розбирають внутрішні конструкції будівлі.

У коментарі департаменту наголошується, що власнику будівлі – ТОВ “Андріївська музейна справа” – наказано припинити роботи в будівлі. Крім того, компанії потрібно надати на розгляд проєктну документацію на виконання робіт із висновками щодо їхнього впливу на розташовані поруч об’єкти культурної спадщини.

“Водночас департамент звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики для вжиття заходів відповідного реагування щодо проведення робіт на Андріївському узвозі, 26”, – йдеться у повідомленні.

Департамент також звернувся до Подільського райуправління Національної поліції для початку досудового розслідування дій осіб, що здійснюють будівельні роботи без узгодженої документації та дозволу органу культурної спадщини.

Будівля №26 не перебуває на обліку як пам’ятка або об’єкт культурної спадщини, проте входить до Центрального історичного ареалу міста, до архітектурної, археологічної охоронної зони на території Державного історико-архітектурного заповідника “Стародавній Київ” та до складу інших територій, що охороняються законодавством.

За даними Opendatabot, власником заснованого у 2013 році ТОВ “Андріївська музейна справа” є Дмитро Осипов. Основним видом діяльності зазначено надання в оренду та експлуатацію нерухомості.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Великий Київ у Google News

підписатися