КМДА: найбільша проблема Києва – громадський транспорт

Автор: Ольга Даниленко
12:53 18.04

Наразі у столиці перебуває більш ніж два мільйоні людей. Для КМДА виклик номер один – відновлення маршрутів громадського транспорту.

КМДА: найбільша проблема Києва – громадський транспорт

На цьому наголосив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, попри на заклики КМДА та військових, мешканці столиці щодня повертаються до Києва.

Наразі у Києві, точно більше ніж 2 млн людей у місті. На сьогодні більше приїзд до Києва, ніж їхній відтік з Києва. Тому ми змушені вирішувати ті завдання, які покращать життєдіяльність тих людей, які знаходяться у місті. Транспортна проблема, робота громадського транспорту й пересування вулицями міста, враховуючи, що місто готувалося понад місяць до охорони й оборони, на сьогодні достатньо складна”, – пояснив Поворозник в ефірі ТК “5 канал”.

За його словами, для відновлення роботи громадського транспорту КМДА робить все можливе: відновлюють роботу маршрутів громадського транспорту, змінюють роботу метрополітену та намагаються відкривати мости у столиці.

Сьогодні працюють три мости: Північний, Південний й Дарницький у звичному режимі. Зараз ведеться робота, щоб частково відкрити міст Патона”, – зауважив він.

Як повідомляв “ВК”, 107 дітей загинули на Київщині через збройну агресію РФ. Загалом, в Україні загинуло 205 дітей, більш ніж 362 поранено.

Читайте також: Хто може отримати довідку внутрішньо переміщеної особи та як це зробити – КМДА

Великий Київ у Google News

підписатися