КМДА й Спілка підприємців та роботодавців Польщі підписали Меморандум про взаєморозуміння

Автор: Анна Ткаченко
16:51 15.09.2023

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА й Спілка підприємців та роботодавців Польщі уклали Меморандум про взаєморозуміння. Документ підписали директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков і віцепрезидент польської Спілки підприємців і роботодавців (ZPP) Марцін Новацкі.

КМДА й Спілка підприємців та роботодавців Польщі підписали Меморандум про взаєморозуміння
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Підтримка України Польщею з перших днів повномасштабного вторгнення росії – це не просто добросусідські стосунки, це справжня дружба. А друзі приходять на допомогу завжди. І така допомога вкрай необхідна Києву для відновлення економіки вже зараз, коли дефіцит коштів відчувається в кожній галузі. Підписання Меморандуму – це важливий крок для Києва та України в цілому. І зокрема, в частині налагодження взаємодії щодо спільних проєктів, допомозі київським компаніям, які розглядають варіанти виходу на європейський ринок через Польщу. А столиці є, чим пишатись, і це, в першу чергу, фармацевтичні та ІТ-компанії, які викликають великий інтерес у наших західних партнерів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він подякував президенту польської Спілки підприємців і роботодавців Цезарію Казьмерчаку за ініціативу щодо укладання Меморандуму про взаєморозуміння та висловив сподівання, що така співпраця стане стартом до виходу ділових відносин на більш високий рівень.

У межах взаємодії зокрема планується провести спільні заходи, зокрема українсько-польські бізнес-форуми й круглі столи, мета яких – поширювати позитивний імідж Києва в Польщі як надійного та привабливого місця залучення інвестицій. Також спільними зусиллями будуть організовані виставки-презентації продукції київських експортоорієнтованих товаровиробників та польських підприємств.

Нагадаємо, Київ підписав Меморандум із Товариством Червоного Хреста про співпрацю в реабілітації військових та цивільних

 

Великий Київ у Google News

підписатися