КМДА боротиметься з заторами штучним інтелектом: за 5 років обіцяють вау-результат

14:41 16.02

У Києві планують впровадити інтелектуальну транспорту систему на базі штучного інтелекту для боротьби з заторами на дорогах.

КМДА боротиметься з заторами штучним інтелектом: за 5 років обіцяють вау-результат

Робота над розробкою системи для Києва вже почалася. Про це сьогодні, 16 лютого, під час брифінгу розповів голова Науково-технічної ради Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Петро Оленич.

Проект буде підтримувати одна з найбільших європейських компаній, яка спеціалізується на впровадженні системи оптимізації трафіка в великих містах за допомогою штучного інтелекту.

«У нас є така мета – за п’ять років до невпізнанності змінити Київ і розібратися з проблемою заторів. Адже кожному з нас вже набридло запізнюватися на будь-яку зустріч через проблеми на дорогах», – зазначив Оленич.

Середня інтенсивність руху транспорту на ключових напрямках вулично-дорожньої мережі Києва у 2020 році зросла на 4,8% у порівнянні з 2019-м.

Тим часом Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №2695, яким посилюється покарання для водіїв за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...