Кличко вирішив роздати столичним лікарям по 10 тисяч гривень

Автор: Володимир Хлєбников
11:41 02.12.2021

Мер Києва, голова КМДА Віталій Кличко подав на розгляд Київради проєкт рішення про виплату премій столичним медпрацівникам. Розмір премій становитиме від 6 до 10 тисяч гривень.

Кличко вирішив роздати столичним лікарям по 10 тисяч гривень

 Про це Кличко повідомив під час відкриття засідання Київради 2 грудня.

Я подаю проєкт рішення про додаткові виплати-премії столичним медикам. Як вторинної, так і первинної ланки… Київ за рівнем підготовки лікарень і роботи медперсоналу є лідером та взірцем у країні. І в боротьбі з COVID-19, і за темпами вакцинації. У столиці вже зробили загалом понад 3 млн щеплень. Тому місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медиків“, – сказав він.

Згідно з проєктом Кличка,  київські лікарі отримають по 10 тисяч гривень премії. Середній медичний персонал – по 8 тисяч, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень. Скільки на це заплановано бюджет коштів, наразі невідомо.

Читайте також: Лікарка “Феофанії”: перехворіти ковідом доведеться більшості людей, вакцинованим і невакцинованим

Мер переконаний, що бюджетна комісія та комісія з питань охорони здоров’я Київради “оперативно розглянуть відповідний проєкт рішення, і наступного тижня депутати схвалять його”, щоб виплати відбулися вже у грудні.

Як повідомлялося, протягом 1 грудня в Києві було зафіксовано 1418 нових випадків зараження коронавірусом. Це на 174 випадки менше, ніж напередодні. Серед інфікованих 135 дітей віком від двох місяців до 17 років. 

Великий Київ у Google News

підписатися