Кличко прокоментував чутки про закриття навчальних закладів 1 жовтня

15:35 25.09

Місто не збирається з 1 жовтня закривати всі навчальні заклади на карантин – школи та дитячі садочки столиці і надалі працюють за визначеним регламентом. Наразі у столиці зариті на карантин 6 шкіл.

Кличко прокоментував чутки про закриття навчальних закладів 1 жовтня

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, коментуючи інформацію про закриття закладів, що шириться містом.

Ця інформація не відповідає дійсності. На карантин закривають тільки ті заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих», – повідомив Кличко.

За його словами, на сьогодні в місті закриті на карантин 6 шкіл через випадки захворювання серед вчителів. У 126-ти школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 296 класів, де є хворі учні. Всього хворих на коронавірус школярів у Києві – 331. Також хворіють 174 педагоги.

У дитячих садочках, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 22 групи. Один садок – у Печерському районі – закритий на карантин. Наповненість дітей у дитячих садках сьогодні – понад 56%.

Нагадаємо, після нового перерозподілу карантинних зон, який почне діяти з 28 вересня, Київ перейшов з помаранчевої до жовтої карантинної зони.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...