Кличко гарантує, що оновлені шляхопроводи в Оболонському районі прослужать 35 років

15:29 30.09.2020

Наступного тижня у столиці відкриють оновлені шляхопроводи на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту і на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери. Завдяки застосуванню сучасних технологій, термін експлуатації конструкцій шляхопроводів буде мінімум 35 років.

Кличко гарантує, що оновлені шляхопроводи в Оболонському районі прослужать 35 років

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.

Ці об’єкти практично готові. Зараз там завершують встановлення огорожі та налаштовують систему освітлення. Хочу зазначити, що нам довелося фактично наново зводити опорні конструкції цих шляхопроводів. Бо, побудувавши понад 30 років тому, їх жодного разу не ремонтували”, – повідомив Кличко.

Також, за словами мера, на об’єктах здійснили бетонування нових конструкцій. Облаштували сучасну гідроізоляцію. Влаштували кілька шарів асфальту. Підрядник дає гарантію на нього на 5 років.

Завдяки якісному ремонту і застосуванню сучасних технологій, термін експлуатації конструкцій шляхопроводів буде мінімум 35 років”, – наголосив Кличко.

Нагадаємо, нещодавно у столиці розпочали ремонт ще одного “втомленого” об’єкту – шляхопроводу на перетині проспекту Повітрофлотського та проспекту Перемоги. Останній ремонт там робили 38 років тому.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...