Кличко дав Останній дзвоник для випускників столичних шкіл

13:55 29.05.2020

Мер Києва Віталій Кличко дав Останній дзвоник для випускників столичних шкіл, які не змогли зустрітись на урочистостях через карантин.

Кличко дав Останній дзвоник для випускників столичних шкіл

Зробив це мер в онлайн-режимі під час своєї прес-конференції.

На жаль, карантин вніс корективи і в традиційний урочистий формат святкування Останнього дзвоника. Але він сьогодні пролунає. Аби підтримати цьогорічних випускників та їх вчителів, всіх столичних учнів, телеканал “Київ” організував свято онлайн. І майже 18 тисяч випускників столичних шкіл можуть долучитися до цього формату”, – сказав Кличко.

Участь в онлайн-церемонії Останнього дзвоника взяли тисячі учнів та вчителів столичних шкіл, які долучилися до телетрансляції та трансляцій у соціальних мережах.

Мер Києва привітав всіх випускників, їх педагогів та батьків із закінченням школи та дав Останній дзвоник.

Дорогі випускники, ви виходите в доросле життя в дуже непростий час. Але всі виклики можна подолати, коли є мета і є мрія! Бажаю вам успіхів, вдалих ЗНО і втілення планів, які ви собі намріяли!” – сказав Кличко.

Як повідомлялося раніше, Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Нагадаємо, через карантин День Києва пройде 30 і 31 травня також в теле- та онлайн форматі (АФІША). Буде багато музики, а ще на День Києва розпочнуть роботу столичні фонтани.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...