Клумби на стінах. У Києві шукають місце для екопроєкту від шведських благодійників

Автор: Галина Ворона
16:15 22.11.2023

Попри те що за вікном майже зима, у столиці вже думають над реалізацією “зелених” проєктів у прийдешньому 2024 році. Один із них запропонувала шведська компанія, лідер скандинавського ринку зі створення “живих” стін,

Клумби на стінах. У Києві шукають місце для екопроєкту від шведських благодійників
оренда квартири Київ

Про це розповів Facebook-сторінці начальник Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

За його словами, керівник компанії дуже вболіває за Україну і хоче таким чином підтримати наш дух незламності.

Посадовець наголосив, що всі витрати по облаштуванню “зеленої” стіни меценат візьме на себе, тому жодної копійки з бюджету Києва на реалізацію проєкту не буде витрачено, а також оприлюднив фото реалізованих компанією проєктів.

Наразі у КМДА шукають ідеальне місце для такої стіни, тож просят у киян поради, якому будинку вона пасуватиме найбільше.

Дуже бажано, щоб це була локація в центральних районах, а доступ до стіни був відкритий для усіх бажаючих. Також важливо, аби будівля не була пам’яткою архітектури. Ну і міцність – стіна повинна витримувати велике навантаження (100 кг на кв. м.) Пишіть ваші пропозиції в коментарях, залишайте адреси і фото, опрацюємо всі варіанти”, – додав Олександр Возний.

Читайте також: Крадії викопали кущі винограду Вічі у Дарницькому районі 

Нагадаємо, столична влада пропагує екоініціативу з впровадження вертикального озеленення із використанням винограду сорту Вічі. Які плюси називають – читайте тут. Першою на неї відгукнулась Солом’янка, другою – Дарниця. Печерський район також долучився до нового екопроекту. В парку “Наталка” також висадили виноград Вічі (ФОТО).

Біля мерії також висадили виноград Вічі, який вкриє стіни зеленим килимом.

Великий Київ у Google News

підписатися