Клуб Добродіїв проводить безкоштовні творчі заняття у школах Київщини: як потрапити

Автор: Любава Лисичкіна
20:42 23.10.2023

Щоб підтримати дітей, покращити їхній емоційний стан і допомогти знайти точку опори всередині себе, Клуб Добродіїв проводить безкоштовні інтерактивні творчі заняття у школах Київської області.

Клуб Добродіїв проводить безкоштовні творчі заняття у школах Київщини: як потрапити Фото: ілюстративне

Як повідомляється, ця ініціатива є частиною великого проєкту соціо-емоційної підтримки для дітей та підлітків, що реалізується в партнерстві з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Мобільна команда волонтерів і потужних професіоналів (майстрів, акторів тощо) приїздить у навчальний заклад та проводить:

Творчі майстерні «Арткод» — це заняття, під час якого діти створюють власний орнамент та айдентику України. Основним результатом для дітей буде можливість поділитися власними поглядами та емоціями щодо бачення розвитку України, а також розвиток творчих навичок.

Для дітей 10–14 років.

АБО

Інтерактивний театр — це вистава-роздум про актуальні теми, де головні дійові особи — діти, які стають повноцінними учасниками вистави. Це можливість для них розкрити свої емоції, почуття та думки, а також направити їх у творчість.

Для дітей 10–15 років.

Участь у проєкті може взяти будь-який навчальний заклад, що розташований у Києві, Київській або Чернігівській області.

Для цього необхідно просто заповнити форму та очікувати на дзвінок від координаторів проєкту.

До слова, у Бородянці за мільйон доларів побудують дитячий спортивний хаб.

Великий Київ у Google News

підписатися