Кінотеатр «Загреб» планують знести – що буде замість нього

Автор: Марія Супрун
19:52 23.09

Депутати Київради сьогодні підтримали проєкт рішення, який дає можливість залучити інвестора до будівництва об’єкта громадського призначення с сучасним культурним простором на просп. Голосіївському, 116.

Кінотеатр «Загреб» планують знести – що буде замість нього

Як повідомляється на сайті Київради, наразі за цією адресою розташований кінотеатр «Загреб» (площа 2,5 тис. кв. м), збудований у 1989 році.

Приміщення кінотеатру не використовуються з 2018 року через незадовільний стан конструкцій, інженерних мереж та внутрішнього облаштування. Будівля перебуває на балансі КП «Київкінофільм» на праві господарського відання та не включена до Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва.

Зазначається, що знесення кінотеатру можливе виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним договору та відшкодування інвестором вартості будівель і споруд, які підлягають знесенню. 

За попередніми пропозиціями, на земельній ділянці буде розташовано кінотеатр або інші комунальні об’єкти сфери культури, паркінг та орендні приміщення. Орієнтовний бюджет будівництва 510 млн грн.

Інвестор буде зобов’язаний безоплатно передати до комунальної власності частину об’єкта інвестування (новозбудоване приміщення) площею, не меншою, ніж існуюча, для розміщення закладу культури.

У результаті проведення інвестиційного конкурсу місто отримає новозбудоване сучасне приміщення культурного призначення площею не менше 2,5 тис. кв. м.

Які ще рішення були прийняті на сьогоднішньому засіданні – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися