Цифра дня. Скільки хворих на коронавірус госпіталізовано у лікарні

12:50 12.05.2020

У столиці збільшується кількість інфікованих коронавірусом, яким потрібна госпіталізація, та тих, хто знаходиться у важкому стані. На сьогоднішній день у стаціонарах лікарень Києва 218 хворих на коронавірус, 56 із них – у важкому стані, 7 – підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Також у медзакладах перебувають 99 людей з підозрою на COVID-19.

Цифра дня. Скільки хворих на коронавірус госпіталізовано у лікарні

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Він нагадав, що у стаціонарах лікарень першої хвилі є близько 500 місць для хворих на коронавірус. Усього в медзаклади першої та другої хвиль можуть прийняти майже 1 700 пацієнтів.

Але, якщо у нас буде інфекційний вибух і цього може виявитися замало. Саме тому я щоразу звертаюся до всіх: припиніть жити в ілюзіях! Вірус не відступив. Небезпека реальна! І саме від свідомості кожного із нас, від дотримання правил, залежить подальший розвиток ситуації”, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте також: В Олександрівській лікарні – нова методика лікування від коронавірусу.

Як повідомлялось, на сьогоднішній день у столиці вже 1830 підтверджених випадків COVID-19. Померли 38 людей. За минулу добу захворювання підтвердили ще в 59 людей, з них 14 – медики. Також один випадок – летальний. 

Нагадаємо, Україна продовжила карантин до 22 травня, проте вже послабила обмеження з 11 травня – відкрились парки та сквери, літні майданчики кафе, об’єкти індустрії краси та ін. Загалом план зняття обмежень, що опублікував прем’єр Денис Шмигаль, передбачає 5 етапів. 

В столиці зняли низку обмежень сьогодні, 12 травня. Що саме запрацює – повідомив мер Володимир Кличко. Зазначимо, що літні тераси кафе в Києві були відкриті вже вчора (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Великий Київ у Google News

підписатися