Керуючий справами УПЦ МП подякував нардепам, які не голосували за заборону церкви московського патріархату

Автор: Анна Ткаченко
01:31 23.10.2023

Керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній подякував народним депутатам, які 19 жовтня 2023 року не голосували за урядовий законопроект №8371, який, як вважають в Українській Православній Церкві Московського Патріархату спрямований проти них.

Керуючий справами УПЦ МП подякував нардепам, які не голосували за заборону церкви московського патріархату
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Православня жизнь.

Як зазначив архиєрей, ухвалений Верховною Радою України у першому читанні законопроект – “це не політичне питання, а цілеспрямована боротьба з Церквою Христовою, боротьба з Богом”.

«Тому хочеться, перш за все, подякувати тим депутатам, які це зрозуміли, побороли страх перед шельмуванням їх різними публікаціями в інтернет-просторі, перед погрозами з боку радикальних сил та не проголосували за цей законопроект. Низький вам уклін за вашу мужність!» – сказав митрополит Антоній.

Він також додав, що Церква Христова неодноразово переживала гоніння і, як правило, Вона «завжди стає сильнішою, аніж була до переслідувань».

Нагадаємо, у парламенті прихильники московської церкви вимагали зняти з порядку денного голосування змін до закону щодо діяльності в Україні релігійних організацій.

Великий Київ у Google News

підписатися