Керівництво скандально відомого БЦ відмовилося повертати майно колишнього орендатора

20:10 19.01

Конфлікт виник після того, як у 2019 році між орендодавцем в особі «АІС-СП» і орендарем в особі компанії «ТСЕН» був підписаний договір про оренду. Орендарі вклали в ремонт приміщень і створення інфраструктури під новий проєкт близько 800 000 долл.

Керівництво скандально відомого БЦ відмовилося повертати майно колишнього орендатора

Вчора, 18 січня,  в Господарському суду м.Києва відбулося чергове попереднє судове засідання у справі про протистояння між керівництвом керуючої компанії «АІС-СП» і мережі коворкінг «ТСЕН». Суд прийняв до розгляду позовну заяву юристів «ТСЕН» про забезпечення доступу до приміщення для повернення компанії майна, що їй належить.

За словами представників позивача, відповідач у ході судового засідання в черговий раз продемонстрував неготовність йти на компроміс і відмовився повертати привласнене майно. Суд оголосив перерву до 3 лютого 2021 р.

«Ця справа – яскравий приклад того, як у період локдауна великий бізнес вирішує свої проблеми за рахунок «обдирання» звичайних підприємців. Ситуація є типовою: будь-яка надзвичайна ситуація народжує не тільки лідерів і героїв, а й усіляких покидьків. Дивує лише, що те, що трапилося, відбувається в місті Києві, а не десь в глибинці», – зазначає київський експерт Володимир Поляков.

Як повідомлялося раніше, компанія «АІС-СП», яка управляє комплексом комерційної нерухомості скандально відомого бізнес-центру «Summit» по вул. Грушевського, 9-Б (має відношення до оточення Януковича і був незаконно зведений на території Маріїнського парку), вже не перший місяць судиться з мережею коворкнігов «ТСЕН».

Даний конфлікт виник після того, як у 2019 році між орендодавцем в особі «АІС-СП» і орендарем в особі компанії «ТСЕН» був підписаний договір про оренду. Орендарі вклали в ремонт приміщень і створення інфраструктури під новий проєкт близько 800 000 долл. Терміни відкриття нового коворкінгу спочатку були зірвані з вини орендодавця (замість закінчення робіт по установці вентиляції і кондиціонування в перших числах серпня 2019 року закінчили лише в кінці жовтня 2019 року), а потім настав національний локдаун, в період якого орендарі замість знижок зіткнулися з тиском і недобросовісною поведінкою з боку керуючої компанії «АІС-СП». У червні 2019 року орендодавець в односторонньому порядку розірвав договір оренди і виставив орендарів на вулицю за допомогою власної служби охорони. Жодної компенсації за зірвані терміни запуску бізнес-проєкту, за повну відсутність прописаної в договорі на момент відкриття інфраструктури в БЦ, а також за вкладення в оздоблення і ремонт приміщення – не було, зазначають представники компанії «ТСЕН».

До слова, під суд піде експосадовець «Охматдиту», який не зберіг препарати крові на більш ніж півмільйона гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...