Казка поруч. У столиці запрацювала ковзанка на відкритому повітрі

19:40 01.12.2020

На проспекті Науки почала працювати ковзанка під відкритим небом на території зимового містечка Roshen Winter Village. Для зимових розваг тут облаштували просторий льодовий майданчик площею 2 тис. кв. м, що дозволяє дотримуватись дистанції

Казка поруч. У столиці запрацювала ковзанка на відкритому повітрі

Незмінна прикраса ковзанки – новорічна ялинка, розташована у центрі.

Вхід на територію Roshen Winter Village – безкоштовний, вхід на саму ковзанку – від 130 гривень. Ціни на квитки залежать від дня тижня та часу відвідування.

Ковзанка працює з 12:00 до 22:00 у будні та з 10:00 до 22:00 у вихідні.

Зазначимо, ковзанка розміщена в новому парку Roshen Plaza, створеному в рамках проекту реконструкції та благоустрою Київської фабрики Рошен. Весь простір нового парку розвивається вздовж головної доріжки, що звивається серпантином навколо ковзанки та веде до площі. Ковзанка оточена амфітеатром з гранітних брил, поміж рядами яких ростуть дерева. Дерева слугують бар’єром від шуму та вітру і створюють довкола ковзанки атмосферу, що зовсім на схожа на решту Деміївської площі. 

Читайте також: Перед Офісом президента монтують новорічну ковзанку (ФОТО) 

Нагадаємо, минулоріч ковзанку Roshen називали найатмосфернішою в місті. “Великий Київ” це перевірив – дивіться наш відеорепортаж.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...