Кави не бажаєте? Поліція вилучила близько 20 тонн фальсифікату

12:21 19.11.2020

Ділки організували виробництво фальсифікованої кави, яку видавали за продукцію відомих виробників. Під час обшуків було вилучено близько 10 тонн підробленого товару. Торгові марки, під які маскувались зловмисники, зазнали збитків на 5 млн грн.

Кави не бажаєте? Поліція вилучила близько 20 тонн фальсифікату

Про це заявили в Департаменті кіберполіції Національної поліції України.

Слідчими було встановлено, що порушники налагодили виробництво фальсифікованої кави одночасно у шести складських приміщеннях. Свій товар вони реалізували на Інтернеті, видаючи за продукцію відомих торгівельних марок.

Окрім того, зловмисники організували мережу підпільних виробництв потужністю понад 10 тисяч упаковок контрафактної кави на тиждень.

Правоохоронці навідались до місця знаходження таких “фабрик”, а також провели шістнадцять санкціонованих обшуків у домівках і автівках фігурантів. 

За результатами обшуку вилучено понад 9 тонн кави, 150 тисяч упаковок з логотипами і товарними знаками світових виробників кави, обладнання для виготовлення і фасування, а також 10 тонн готової для продажу фальсифікованої продукції”, – йдеться у повідомленні. 

В поліції підрахували, що торгівельним компаніям було завдано збитки на суму понад 5 мільйонів гривень.

Слідчі продовжують встановлювати усі деталі події. Було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 КК України.

Нагадаємо, що столичні правоохоронці перекрили канал збуту фальшивих доларів. На території регіону діяла злочинна група, яка поставляла та збувала підроблені стодоларові банкноти нового та старого зразків.

Читайте також: Солом’янській громаді повернули приміщення вартістю 11 млн грн

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...