Картини, скульптури, інсталяції. У Музеї Києва показують твори італійських митців кількох поколінь

Автор: Галина Ворона
22:00 31.07

Якщо ви шукаєте натхнення або просто скучили за Італією, обов’язково відвідайте виставку “Шовковий шлях. Сучасне мистецтво та митці з Італії”, яка відкрилась у Музеї Києва. Серед робіт 38 італійських митців кількох поколінь обов’язково знайдеться те, що шукаєте саме ви.

Картини, скульптури, інсталяції. У Музеї Києва показують твори італійських митців кількох поколінь

Як розповіли в музеї, ця виставка – мистецька інтерпретація стародавнього караванного шляху, який з’єднував Європу та Азію.

Виставка розпочинає цей шлях у Києві. Далі продовжить свою подорож за маршрутом Анкара-Тбілісі-Ташкент-Пекін та завершить її у Сіані у 2022 році.

Проєкт об’єднує  роботи 38 італійських митців кількох поколінь, починаючи з колекції творів італійського мистецтва 1950-х років з Палацу делла Фарнезіна (Palazzo della Farnesina), який є штаб-квартирою Міністерства закордонних справ у Римі, до робіт сучасних митців Італії. Ці митці представляють різні художні напрями і стилі та використовують широкий спектр способів вираження.

На виставці представлені картини, написані акрилом на полотні, цифрові фотографії, відеоарт, скульптура та авторські інсталяції.

Вибрані роботи яскраво презентують різні аспекти перетину художньої культури минулого та сучасності, мов ті каравани, що йшли по віддалених землях на Схід, навантажені товарами різних видів, створюючи або відтворюючи нові і давні оповіді: від драконів до високотехнологічної культури, від даоських храмів до глобального ринку”, – кажуть у музеї.

Виставка відкрита для відвідування до 24 серпня. Вартість квитка – 100 грн.

Читайте також: Відчути атмосферу старого Києва. Музей запрошує на віртуальну екскурсію Хрещатиком 1913 року

Нагадаємо, у столичному музеї можна побачити справжню пектораль.

Великий Київ у Google News

підписатися