Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.
«На початку лютого 2022 року стару карту, на якій деякі дані були застарілими (адже ми вносили їх від початку 2014 року), змінили на цілком нову, перевіривши фонд захисних споруд цивільного захисту міста», – зазначив Роман Ткачук.
Зокрема, тепер на карті додано позначки з уточненнями, яка саме споруда подвійного використання знаходиться за адресою: підвал, підземний паркінг, підземний перехід, станція метро, і чи облаштовано на ній пандус.
Інтерактивну карту з адресами укриттів на випадок надзвичайних ситуацій для населення міста Києва, яка розміщена за посиланням, оновлено й уточнено.
«Варто зауважити: якщо мешканці будинків виявлять підвальне або інше приміщення біля своїх помешкань, яке придатне для укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації, ми розробили рекомендований алгоритм дій громадян міста Києва в такій ситуації. Його теж розміщено на сайті КМДА», – зазначив Роман Ткачук.
Нагадаємо, ми писали про те, які сховища та укриття готові приймати киян у разі повітряної атаки. Раніше, Кличко повідомив, скільки в Києві укриттів та сховищ для захисту населення.
В Києві також розробили новітню систему оповіщення населення, на впровадження якої виділять 11 млн грн.