Як відреагувала столична торгівля на оновлений карантин

20:37 14.11.2020

Відсьогодні в Україні набув чинності карантин вихідного дня. В Україні дозволили працювати лише аптекам, продуктовим магазинам та АЗС. Однак не всі кияни погодились із таким рішенням.

Як відреагувала столична торгівля на оновлений карантин

Кореспондент Великого Києва завітав до столичних торгівельних локацій та перевірив як кияни дотримуються постанови Кабміну.

Ринок Юність на вулиці Миропільській покупців не приймає. Торгівельні ряди закриті та обнесені біло-червоною стрічкою. Обслуговують клієнтів лише продуктові кіоски.

А от Блошиний ринок на Петрівці спіткала дещо інша участь. Тут торгівля іде у звичному режимі: обабіч дороги сидять пенсіонери, а покупці шастають повз ряди з розмаїтим майном.

Деякі громадяни погодились дати короткий коментар стосовно боротьби уряду з епідемією. Більшість опитаних вважає, що обмеження карантину “вихідного дня” не допоможуть побороти стрімке поширення вірусу.

Також учасники барахолки встигли негативно оцінити роботу Зеленського та чинної влади, однак були й ті, хто частково вірив у правильність методів боротьби із коронавірусом.

Зеленського, звісно, вилікують, адже його відправили у професійну лікарню “Феофанія”, а пенсіонерів вже нема куди госпіталізовувати. Деяким людям, можливо, і допоможе цей карантин вихідного дня, але не усім”, – підсумував один із продавців.

Теж Петрівка, але ринок книжковий. Продавці роблять вигляд, що не працюють, однак більшість кіосків продовжує обслуговувати покупців попри заборону.

А от речовий ринок на Петрівці й справді не працює та дотримується вимог карантину “вихідного дня”.

Також наш кореспондент завітав до одного з магазинів мережі “Епіцентр”. Гіпермаркет на вулиці Братиславській працює за правилами та видає онлайн-замовлення в окремому відділі.

Окрім того, в Києві оштрафували столичний ресторан “Хлібний” і Holy burger на суму до 140 тис. грн за порушення карантину вихідного дня.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України підтримав введення на всій території країни карантину вихідного дня до 30 листопада. Протиепідемічні заходи повинні дати результат на другий-третій тиждень. Якщо позитивного результату не буде – можливе введення повного локдауну.

Читайте також: Петиція проти “карантину вихідного дня” за три дні набрала 25 тис. підписів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...