Карантин вихідного дня. Як не втрапити у пастку буквальності

18:33 14.11.2020

Відсьогодні в Україні стартував карантин вихідного дня. Працюватиме виключно необхідна інфраструктура: аптеки, заправки, транспорт та продовольчі магазини. Втім, торгівельні заклади, у яких відведено певний відсоток площі під продовольчі товари, продовжать свою роботу під час таких обмежень.

Карантин вихідного дня. Як не втрапити у пастку буквальності

Про це заявив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

До нас надходять відомості, що контролюючі органи вимагають від супермаркетів та магазинів закрити відділи непродовольчих товарів або прибрати такі товари з полиць”, — зазначив заступник міністра охорони здоров’я.

За словами головного санітарного лікаря, це спричинено буквальним трактування написаного у положенні.

Ляшко зазначив, що у документі постанови про карантин “вихідного дня” чітко прописані норми, які регламентують роботу торговельних закладів.

” Варто зазначити, що відповідним пунктом постанови про карантин “вихідного дня” дозволено роботу супермаркетів та магазинів із площею 60% і більше під харчові продукти, без обмеження торговельного асортименту закладу”, — підсумував Віктор Ляшко.

Як повідомлялось раніше, карантин “вихідного дня” повинен дати результат на другий-третій тиждень. Якщо позитивного результату не буде – можливе введення повного локдауну.

Читайте також: Петиція проти “карантину вихідного дня” за три дні набрала 25 тис. підписів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...