Карантин, день 83. 10 ініціатив Кабміну для порятунку економіки

08:18 02.06

Кабмін представив 10 основних ініціатив програми стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19. Загалом план заходів містить приблизно 230 пунктів по відновленню всіх видів бізнесу.

Карантин, день 83. 10 ініціатив Кабміну для порятунку економіки

Як зазначив прем’єр міністр Денис Шмигаль, над програмою працювали із залученням великої кількості аналітиків, наукових центрів, бізнесових асоціацій. Вона розрахована на три роки. 

Це заходи з відновлення спроможності роботи мікро, малого, середнього бізнесу, стимулювання промисловості, агропромислового комплексу, так звана «регуляторна гільйотина», яка дає змогу говорити про послаблення регуляторного тиску на бізнес, який постраждав від коронакризи.

Документ пройшов численні обговорення. Отримав як позитивні оцінки, так і критичні. Зараз програму доопрацьовують у міністерствах, щоб передати на подальше обговорення в комітети Верховної Ради.

Нагадаємо, 1 червня в Україні стартував новий етап пом’якшень карантинних обмежень – звісно, у регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Про нові правила – читайте тут.

загрузка...

Зокрема, 1 червня за планом розпочались міжобласні автомобільні і залізничні пасажирські перевезення. А от відновлення руху міської електрички у Києві відклали.

Що стосується авіасполучення, то воно відновиться після 15 червня. Рейси з міжнародного аеропорту “Київ” відновлюються 16 червня – діятимуть 14 напрямків за кордон та один в Запоріжжя.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...