Карантин, день 679. До США впускатимуть лише повністю вакцинованих

Автор: Тетяна Сененко
08:26 21.01

Міністерство внутрішньої безпеки (МВБ) США оголосило в четвер, що вимагатиме від усіх іноземних громадян, які перетинають кордон, повної вакцинації від COVID-19. Включаючи тих, хто в’їжджає в країну за потребою, а не з метою туризму.

Карантин, день 679. До США впускатимуть лише повністю вакцинованих

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Згідно із заявою, обмеження будуть поширюватися на всіх осіб, які не є громадянами США, незалежно від причини в’їзду в країну, включаючи тих, чиї поїздки викликані необхідністю.

До осіб з посвідкою на проживання правило не відноситься. Нова вимога спрямована на те, щоб знизити навантаження на сферу охорони здоров’я країни, а також сприяти транскордонній торгівлі та подорожам.

“Починаючи з 22 січня 2022 року МВБ вимагатиме від осіб, які не є громадянами США і бажають в’їхати в Сполучені Штати через сухопутні прикордонні пункти і поромні термінали на кордонах з Мексикою і Канадою, повної вакцинації проти COVID-19 і надання відповідних доказів”, – йдеться в пресрелізі.

Тим часом, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) на десятому засіданні комітету з надзвичайних ситуацій рекомендувала країнам-учасницям скасувати або послабити обмеження на подорожі між країнами.

 

Великий Київ у Google News

підписатися