Карантин, день 581. У світі лишилось три країни, де не зробили жодного щеплення проти коронавірусу

Автор: Тетяна Сененко
09:22 14.10

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що в трьох країнах світу ще не стартувала вакцинація від коронавірусу.

Карантин, день 581. У світі лишилось три країни, де не зробили жодного щеплення проти коронавірусу
 Це – Бурунді, Еритрея та Північна Корея. Про це, йдеться на сайті ВООЗ.
 
Гебрейесус також повідомив, що 56 держав не змогли досягти поставленої ВООЗ мети з вакцинації 10% населення до кінця вересня, і ще більше країн, за його словами, ризикують не досягти мети з вакцинації 40% населення до кінця поточного року.
 
Інша група країн має обмежені можливості. Це ті країни, які постраждали від нестабільності, конфліктів або насильства. ВООЗ і наші партнери співпрацюють з цими країнами над зміцненням на місцях технічного та логістичного потенціалу для впровадження вакцин“, – сказано на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я.
 
Також Гебрейесус зазначив, що на цей час у світі відзначається зниження рівня смертності від коронавірусу. Водночас цей показник усе ще перебуває на високому рівні – близько 50 тисяч випадків за тиждень.
 
До слова, у МОЗі розширять перелік професій, для яких вакцинація стане обов’язковою. Відтак, кардинальні заходи застосовуватимуть не тільки до працівників шкіл, які мають вакцинуватися до листопада.
 

Великий Київ у Google News

підписатися