Карантин, день 516. Сімейних лікарів планують винагороджувати за високий темп вакцинації

Автор: Марія Супрун
08:18 10.08

Міністерство охорони здоров’я спільно з Національною службою здоров’я України хоче запровадити винагороду сімейним лікарям за високі результати охоплення щепленнями від COVID-19.

Карантин, день 516. Сімейних лікарів планують винагороджувати за високий темп вакцинації

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Зараз спільно з НСЗУ розглядаємо можливість запровадження і додаткової фінансової винагороди сімейним лікарям за високі результати охоплення щепленнями від COVID-19 серед дорослих пацієнтів”, – зазначив міністр.

Він також повідомив, що МОЗ розглядає можливість нарахування балів безперервного професійного розвитку за досягнення високих результатів охоплення серед підопічних сімейних лікарів.

“Якщо серед дорослих пацієнтів сімейного лікаря вакциновано більше 80%, йому буде зараховуватися 50 балів безперервного професійного розвитку під час чергової атестації, починаючи з 2022 року”, – заявив Ляшко.

В повідомленні сказано, що, враховуючи, що частина лікарів цьогоріч вже пройшла атестацію, отримати БПР за вакцинацію від COVID-19 можна буде протягом наступного року. 

В МОЗ зазначають, що за даними дослідження ЮНІСЕФ/USAID, проведені Info Sapiens у березні 2021, 64% українців загалом і 72% людей від 60 років дослухаються до порад сімейного лікаря, приймаючи рішення про щеплення. 

Нагадаємо, в аеропорту «Бориспіль» відкрили пункт масової вакцинації від COVID-19.

Великий Київ у Google News

підписатися