Карантин, день 490. Тисячі доз жаданої вакцини Pfizer “зварили” під час перевезення

Автор: Галина Ворона
08:13 15.07

У Харківській області майже 10 тисяч доз вакцини Comirnaty/Pfizer стали непридатними до використання через неправильне зберігання під час перевезення.

Карантин, день 490. Тисячі доз жаданої вакцини Pfizer “зварили” під час перевезення

У Харківській області майже 10 тисяч доз вакцини Comirnaty / Pfizer стали непридатними до використання через неправильне зберігання під час перевезення.

Спочатку про це написали ЗМІ, оприлюднивши відео, на якому видно, що вакцина Pfizer надійшла без спеціального контейнера, без холодових елементів. А внутрішній трекер зареєстрував плюсову температуру тривалий час, тоді як виробник рекомендує -60°… -80 °.

Після цього у департаменті охорони здоров’я ХОДА офіційно підтвердили цей факт. Там прояснили, що з 21,6 тисяч прийнятих доз дійсно були зіпсовані два контейнери, 9 360 одиниць, які поставили ще 30 червня.

У департаменті стверджують, що вакцини “з виявленням порушення холодового ланцюгу транспортування були переміщені до зони карантину та згодом повернені до ДП “Укрмедпостач” і не були поставлені на облік. 

Нагадаємо, у Києві відкрили онлайн-запис на щеплення Pfizer. Але не для всіх.

До слова, кияни щоденно можуть вакцинуватись у Центрі вакцинації в столичному МВЦ, який тепер працює щоденно,  а також у міні-центрах вакцинації поряд із місцем проживання. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...