Карантин, день 457. У світі зафіксовано новий антирекорд смертності від COVID-19

Автор: Любава Лисичкіна
09:11 12.06

Пандемія зовсім не закінчилася, а розрив між багатими країнами, що вакцинують все населення, і бідними, де вакцини виявилися недоступні, продовжує зростати.

Карантин, день 457. У світі зафіксовано новий антирекорд смертності від COVID-19

Як  повідомляє The Wall Street Journal, кількість людей, що померли від COVID-19 в світі в першому півріччі 2021 року, перевищила показник за весь 2020-й

Аналіз  даних від  Університету Джонса Хопкінса свідчить про те, що менше ніж за шість місяців 2021 року у світі померло 1,88 млн осіб. Це більше, ніж показник смертності від цієї хвороби за весь 2020 рік.  

Науковці говорять що  вірус вдарив по найбідніших країнах пізніше, але до того, як ті отримали доступ до вакцин, якими активно прищеплювалися жителі США і Європи. Саме прискорене поширення COVID-19 в деяких районах Азії і Латинської Америки сприяло зростанню глобальної смертності.

Наприкінці 2020 року – на початку 2021 року на Європу і Північну Америку припадало 73% випадків захворювання за добу, а щоденна смертність від COVID-19 досягала 72%.

Зараз на Південну Америку, Азію і Африку припадає понад 80% випадків захворювання за добу.

Цифри Університету Джонса Хопкінса відображають офіційні підрахунки рівня смертності від COVID-19 по всьому світу, зазначає газета. Нещодавно цей показник перевищив 3,7 млн осіб з початку пандемії. За словами експертів, справжнє число жертв, швидше за все, значно вище.

До слова, у МОЗ назвали чотири найнебезпечніші мутації коронавірусу: одна з них вже в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...