Карантин, день 431. У Києві з’являться вакцинальні центри для щеплення усіх із листа очікування

Автор: Галина Ворона
08:59 16.05

Міністерство охорони здоров’я готується до відкриття вакцинальних центрів для щеплення від коронавірусу всіх людей з листа очікування. Це будуть локації з великою площею, наприклад, виставкові центри. Відкриття перших центрів очікується у Києві та Львові.

Карантин, день 431. У Києві з’являться вакцинальні центри для щеплення усіх із листа очікування
Про це на зустрічі з журналістами повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Додатково для виконання доручення президента і прем’єра про вакцинацію всіх людей з листа очікування ми зараз ще запустимо на вихідних вакцинальні центри. Алгоритм для них був затверджений у п’ятницю оперативним штабом”, – сказав Ляшко.

За його словами, спершу вакцинальні центри з’являтимуться у містах-мільйонниках. Вакцинацію в них проходитимуть усі, хто записався у лист очікування вакцинації у застосунку “Дія”.

У понеділок-вівторок ми отримаємо перші регіони, які будуть готові відкривати”, – додав заступник міністра.

Ані дати відкриття, ані кількості таких центрів у столиці він не уточнив.

До слова, станом на 15 травня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 556 117 людей, щеплено від початку кампанії 939 238.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко спростував заяву прем’єра Дениса Шмигаля про те, що цими вихідними почнуть вакцинувати всіх, хто зареєструвався в “Дії”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...