Карантин, день 418. Коронавірус деформує клітини вже після чотирьох годин в організмі

Автор: Любава Лисичкіна
09:03 03.05

Японським науковцям удалося за допомогою камери надвисокої роздільної здатності отримати знімки клітин, заражених коронавірусом.

Карантин, день 418.  Коронавірус деформує клітини вже після чотирьох годин в організмі

Про це повідомляє NHK .

Група дослідників Осакського університету і NHK провели спільний експеримент, у якому використовувався оптичний мікроскоп, оснащений камерою з роздільною здатністю 8K.

На знімках видно, як культивовані клітини тварин починають деформуватися через чотири години після того, як у них було введено коронавірус. Пізніше відбувається розпад цих клітин.

Також науковці додають, що при збільшенні зображень всередині заражених клітин можна розгледіти білі зернисті структури. За словами дослідників, це явище може бути пов’язане з процесом зараження або з відтворенням вірусу всередині клітин.

За словами ад’юнкт-професорки Накаями Емі, отримані зображення можуть допомогти в оцінці ефективності медичних препаратів, що розробляються для лікування коронавірусних інфекцій.

Нагадаємо, Київ вийшов з локдауну: що можна, а що заборонено. Зазначимо, що влада Києва ухвалила особливі вимоги до проведення релігійних заходів під час святкування. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...