Карантин, день 405. Після Великодня прогнозують новий спалах COVID-19

Автор: Марія Супрун
08:17 20.04

Наступний спалах коронавірусу може бути через 3-4 тижні після Великодніх свят.

Карантин, день 405. Після Великодня прогнозують новий спалах COVID-19

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов у коментарі телеканалу “Україна 24“.

Якщо говоримо відверто, то у будь-якому випадку ми очікуємо спалах після Великодня. За 3-4 тижні очікуємо ріст кількості хворих. Я не можу зараз сказати, яке саме це буде зростання. Треба буде дивитись, як пройдуть всі наші свята. Тому що там не лише Великдень, а черга свят“, – зазначив він.

За його словами, рівень спалаху залежить від мобільності людей, тому дати точний прогноз можна буде тільки після свят. Водночас, на великодні свята в Україні не будуть вводити додаткові коронавірусні обмеження.

Я вважаю, що ми повинні дотримуватися тих правил, які у нас встановлені, і вони так само повинні дотримуватися на Великдень. Тоді ми не будемо бачити серйозних спалахів COVID-19. Я не анонсував ніяких особливих режимів, я говорю про те, що якщо регіон буде перебувати, наприклад, на червоному рівні, то повинні діяти всі обмеження, які існують в червоному рівні“, – сказав він.

За словами міністра, зараз в Україні спостерігається позитивна динаміка.

Зараз кількість хворих, як показує статистика, пішла вниз. Якщо порівнювати тиждень до тижня, то мінус 14 тисяч за минулий тиждень“, – зазначив Степанов. 

Нагадаємо, у Києві розроблять правила для святкування Великодня.

Читайте також: Продукти подорожчали: скільки коштуватиме Великодній кошик-2021

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...