Карантин, день 357. Скільки пацієнтів з COVID-19 врятували в Україні апарати ШВЛ

Автор: Галина Ворона
08:20 04.03

В Україні померли 89% хворих з коронавірусом, яких підключали до апарату штучної вентиляції легень.

Карантин, день 357. Скільки пацієнтів з COVID-19 врятували в Україні апарати ШВЛ

Про це свідчать результати дослідження Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України.

Всього з початку епідемії коронавірусу в Україні до апаратів ШВЛ підключили 8446 людей; із них 7479 померли, 967 – одужали.

Летальність серед госпіталізованих до відділень інтенсивної терапії склала 76%. Середня летальність серед госпіталізованих із COVID-19 в Україні – близько 15%.

У дослідженні зазначається, що кількість летальних випадків також почала повільно збільшуватися з середини лютого, а в останні кілька днів зростання, за офіційною статистикою, різко прискорилося.

Водночас за останній тиждень, з 23 лютого по 1 березня, зростання кількості нових зареєстрованих випадків в Україні прискорилось та сягнуло рівня осінньої хвилі захворювань. У середньому за останній тиждень фіксували 6 353 нових заражень українців на добу.

За оцінкою науковців, у 2020 році надлишкова смертність через COVID-19 в Україні склала 40–60 тисяч.

Читайте також: У Києві та області найменше охочих вакцинуватись від COVID-19

Нагадаємо, 23 лютого до України прибула перша партія з 500 тисяч вакцин проти COVID-19, а 24 лютого стартувала вакцинація. На першому етапі щеплення отримують медики та бійці ЗСУ у зоні ООС. Раніше МОЗ  запустив портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Як записатись на вакцинацію – дивіться відеоінструкцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...