Карантин, день 327. Чи потрібно вакцинуватися від COVID-19 тим, хто вже перехворів

Автор: Марія Супрун
08:05 02.02

З досвіду тих країн, які вже почали вакцинувати своїх громадян від коронавірусу, Україна буде робити щеплення всім – і здоровим, і тим, хто перехворів COVID-19.

Карантин, день 327. Чи потрібно вакцинуватися від COVID-19 тим, хто вже перехворів

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю “ТСН”. Він уточнив, що частина країн вакцинувала вже багато громадян: наприклад, в Ізраїлі зробили щеплення вже третині населення.

За його словами, попередні тести на антитіла, які свідчать про перенесену хворобу, необов’язкові.

Ми з Ізраїлем зустрілися в понеділок і також їх запитували, чи вакцинують вони людей, які перехворіли, чи є якісь побічні реакції або інші реакції. Вони вакцинують всіх: і тих, хто перехворів, також. Ніяких додаткових обстежень не роблять”, – повідомив заступник голови МОЗ.

За словами Ляшка, Всесвітня організація охорони здоров’я також рекомендує вакцинувати від COVID-19 всіх, незалежно від історії з коронавірусом.

Також він додав, що Україна поки що не планує впроваджувати COVID-паспорти. Наразі, згідно з міжнародними правилами, достатньо довідки про вакцинацію.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як відбуватиметься запис на вакцинацію від коронавірусу.

В Україні вже ухвалили календарний план безкоштовної вакцинації населення від COVID-19: кого і коли будуть щеплювати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...