Карантин, день 324. Ефективність вакцини Novavax проти CОVIDу становить майже 90%

09:10 30.01

Американська біотехнічна компанія Novavax оголосила, що розроблена нею вакцина проти коронавірусу під час випробувань у Великій Британії виявила дієвість у запобіганні COVID-19 на рівні в середньому 89,3%. Novavax зараз також завершує випробування своєї вакцини у США, Мексиці та Австралії.

Карантин, день 324. Ефективність вакцини Novavax проти CОVIDу становить майже 90%

Про це повідомили представники компанії.

Розробники заявили, що  проміжний аналіз третього етапу випробування у Великобританії виявив, що вакцина є високоефективною проти оригінального штаму. Також є хороші результати у боротьбі проти нового варіанту коронавірусу, зафіксованого в Великобританії. Це майже 86% ефективності у протистоянні до штаму вірусу.

“Захист суттєво впав під час невеликого випробування, проведеного в Південній Африці, до менш ніж 50%. Майже всі захворювання, задокументовані в групі, до якої входили добровольці з імунною недостатністю, походять від нового варіанту, вперше виявленого в Південній Африці”, – зауважують дослідники.

Дослідження також виявило, що значна кількість учасників випробувань раніше мала коронавірус, тому нові інфекції під час дослідження в основному були від цього варіанту. Ці дані свідчать про те, що попереднє зараження COVID-19 може не повністю захистити від подальшого зараження південноафриканським варіантом вірусу.

Нагадаємо, Європейська комісія прийняла рішення ввести експортний контроль за вакцинами від COVID-19. Під дію механізму потрапляють тільки вакцини, вироблені компаніями, з якими ЄС уклав угоди про попередню закупівлю.

 

 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...