Карантин, день 318. Лікарі радять не розмовляти в метро, щоб обмежити поширення COVID-19

09:00 24.01

Лікарі Французької національної медичної академії закликали пасажирів громадського транспорту уникати розмов один з одним або по телефону, щоб мінімізувати ризик поширення коронавірусу COVID-19.

Карантин, день 318. Лікарі радять не розмовляти в метро, щоб обмежити поширення COVID-19

Про це пише Reuters.

“Обов’язкове носіння масок у громадському транспорті, де соціальне дистанціювання неможливе, має супроводжуватися одним дуже простим запобіжним заходом: уникати розмов і телефонних дзвінків”, – йдеться в заяві академії.

Член Академії Патрік Берча сказав, що якщо б у вагоні метро було всього три людини, проблем би не було, але оскільки пасажири часто перебувають всього в кількох сантиметрах один від одного, мало б сенс не розмовляти наживо чи по телефону. Тим паче для розмов люди часто опускають маски, щоб їх краще було чути.

“Це не зобов’язання, це рекомендація”, – додав він.

Зазначимо, що академія не є офіційним консультативним органом. Вона може відповідати на питання уряду, а також давати рекомендації.

Нагадаємо, кияни просять столичну владу дозволити перевезення в громадському транспорті – автобусах і тролейбусах – певної кількості стоячих пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...