Карантин, день 296. Скільки “ковідних” лікарняних оформили в Україні з причин самоізоляції

09:33 02.01

На сьогоднішній день українці отримали виплати за 70 тис. лікарняних листів, які були оформлені у зв’язку з підозрою на COVID-19.

Карантин, день 296. Скільки “ковідних” лікарняних оформили в Україні з причин самоізоляції

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна під час інтерв’ю радіо “Свобода”.

За її словами, лікарняний через самоізоляцію дещо відрізняється від стандарнтого, оскільки для його оформлення не потрібно мати підтвердження хвороби.

Коли ми почали розглядати, як розірвати ланцюжок захворюваності, то зрозуміли, що є безсимптомні випадки, а є, що люди не хворіють, і тому була запроваджена програма лікарняних по самоізоляції. Вона працює. Вже є 70 тисяч виплачених лікарняних. Вони нараховуються за формулою 50% від середнього доходу людини. “, – пояснила Лазебна.

Вона додала, що всю необхідну інформацію щодо особливостей лікарняного через самоізоляцію можна отримати на сайті Фонду соціального страхування.

Загалом усе залишиться по-старому, документ оформлюватимуть на 14 днів як лікарняний, тільки назва у нього інша – “лікарняний по самоізоляції”.

Звертатися треба до сімейного лікаря, казати, що у мене хвора в родині людина, ми в одному приміщенні живемо. І буде оформлюватися лікарняний по самоізоляції”, – підсумувала Марина Лазебна.

Тим часом замначальника Київської митниці виписував собі лікарняний та премію, а сам відпочивав за кордоном.

Читайте також: В Україні хочуть штрафувати за порушення самоізоляції – сума

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...